Adbux

  

Adbux.org

 


AdBux patří mezi společnosti, které platí za klikání na odkazy. Dá se zde naklikat poměrně dost peněz a celkem rychle. Denně 5 – 10 reklamních odkazů.

 

Výdělek 0,01$ za klik
Referral bonus 100%
Výplata Od 10$
Způsob platby PayPal
 

Registrace

Zaregistrujte se přímo ZDE. V dolní části stránky klikněte na JOIN NOW! It's Free! Nyní vyplňte potřebné údaje. Pokud vám dělá angličtina velké problémy použijte můj SLOVNÍK nejčastěji používaných výrazů. V políčku PayPal E-mail Address For Payments: zadejte email, který máte na AlertPay (návod na založení účtu na AlertPay). Registraci dokončíte klikem na Register, tím vám byl také odeslán potvrzovací email.

 

Jak vydělávat

A teď se konečně dostáváme k tomu, jak se vydělávají dolárky. Po přihlášení na AdBux naleznete linky na reklamy pod záložkou Incentives --> Browse Ads. Po kliknutí na odkaz se otevře nová stránka, v její horní části se odpočítává 30 sekund. Podotýkám, že okno s reklamou nemusíte mít aktivované, klidně mezi tím můžete dál brouzdat na netu. Po té co čas uběhne se zobrazí ikonka se symbolem dolaru, okno můžete zavřít a kliknout na další reklamu. V záložce My Adbux --> My Stats se zobrazuje aktuální stav vašeho konta. Dosáhne-li stavu 10$, vždy 15. dne v měsíci poputují vydělané penízky na AlertPay účet.

 

Pozn.

  • v jednu chvíli můžete mít otevřený odkaz pouze s jednou reklamou
  • zda bylo vaše shlédnutí reklamy úspěšné poznáte tak, že po odečtu 30 sekund se objeví dolar, pokud je místo něj křížek, reklama se správně nezobrazila
  • odkaz který byl úspěšně prohlídnut je následně v přehledu označen