Bux.to

 

Bux.to

 

Britské společnosti Bux.to se během několika málo týdnů podařilo vytvořit velmi zdařilý klon Adbuxu. V současné době se řadí mezi nejlepší klikačky. Denně 15 – 20 reklamních odkazů. Počáteční bonus 0,09$. Doporučuji.

 

Výdělek 0,01$ za klik
Referral bonus 100%
Výplata Od 10$
Způsob platby PayPal

Jak to funguje

Stačí jednou denně kliknout na zobrazené odkazy. Za jeden klik dostáváte 1 cent. Během dne je průměrně přidáno 15 odkazů, takže za den dostanete 15 centů. Pokud budete mít např. 10 refů, kteří budou klikat stejně jako vy, tak za jeden den máte vyděláno 1,65 dolarů. V přepočtu na koruny se měsíční výdělek pohybuje kolem 900Kč, ročně pak vychází na slušných 10.800Kč a to už je opravdu pěkný balík. Peníze si můžete nechat vyplatit po dosažení 10 dolarů na AlertPay. Pokud ještě nemáte zřízenou tuto elektronickou peněženku, začněte nejprve na AlertPay.

 

Registrace

Registrovat se můžete ZDE. V dolní části stránky klikněte na odkaz Join now… Nyní vyplňte potřebné údaje. Pokud zápasíte s angličtinou určitě vám s registrací pomůže SLOVNÍK nejčastěji používaných výrazů. V políčku AlertPay Address For Payments: zadejte email, který máte na AlertPay. Po úspěšném opsání „Security code“ dokončíte registraci klikem na Register, tím vám byl také odeslán potvrzovací email.

 

Jak vydělávat

Po přihlášení na Bux.to naleznete reklamní odkazy pod záložkou Surf Ads. Po kliknutí na odkaz se otevře nová stránka, v její horní části se odpočítává 30 sekund. Podotýkám, že okno s reklamou nemusíte mít aktivované, klidně mezi tím můžete dál brouzdat na netu. Po té co čas uběhne se zobrazí ikonka se symbolem dolaru, okno můžete zavřít a kliknout na další reklamu. Aktuální stav vašeho konta naleznete pod záložkou My Stats u položky „Account Balance“. Po dosažení 10$ převedete vydělané peníze na AlertPay účet kliknutím na položku „cashout“.

 

Pozn.

  • v jednu chvíli můžete mít otevřený odkaz pouze s jednou reklamou
  • zda bylo vaše shlédnutí reklamy úspěšné poznáte tak, že po odečtu 30 sekund se objeví nápis „done“
  • odkaz který byl úspěšně prohlídnut je následně v přehledu přeškrtnut

 

Program Autoclicker pro automatické klikání:

nezbývá než ho doporučit. Je to výroba od uživatele spyware4me. V jeho poslední  verzi pro windows si můžete také nastavit automatické měnění refreshe, proto si myslím, že nemohou na Adbuxu i Bux.to jen tak přijít na to že je podvádíme a tak si dovoluji zariskovat a používat jej, nic jednoduššího fakt neznám jak bezstarostně naklikat co se da!

Tady je link ke stažení:

https://autoclickers.uni.cc


A je to, a bez práce! Doporučuji měnit check between