MujMultiMarket

Logo MujMultiMarket

„VYDĚLÁVEJ UTRÁCENÍM - KAŽDÝ MŮŽE“

Zajímavé motto pro ještě zajímavější projekt.


Na www.mujmultimarket.cz (zkráceně MMM) je pro Vás připraveno komfortní nákupní prostředí pro Vaše každodenní nákupy, uspokojování potřeb celé rodiny a každého jednotlivce z pohodlí domova. To by nebylo až tak zvláštní a nové, ale u MMM za to dostanete navíc zaplaceno. Zaplaceno formou bonusu neboli slevy na další nákup.


Cílem celého projektu je stát se nejoblíbenějším internetovým obchodním centrem pro Vaše nákupy, změnit myšlení a návyky nakupování rodiny a díky tomu umožnit každému komplexní on-line nákup na jednom místě se systémem revolučního odměňování.

Revoluce v nakupování!


Sdružené nákupy - SPOLUKUP


Co je to SPOLUKUP a jaké výhody přináší?
Každý z Vás již spolukup víceméně využil, jenže sám. Jdete do obchodu a ze všech regálů na Vás křičí nápisy typu "Akce 3+1 zdarma". Všichni to známe. Ale co když zrovna nepotřebujete dvě televize či tři šampóny? Od toho je tu spolukup.Tato ojedinělá příležitost vytvořit si nejlevnější cenu produktu díky sdruženému nákupu je tu pro Vás. Zadaný produkt do spolukupu začíná s nejvyšší cenou. Uvidíte u něho dobu, po kterou je produkt ve spolukupu, a teprve po skončení této lhůty se uzavírají objednávky a produkty jsou distribuovány k Vám. V grafu můžete vidět, kolik klientů si daný produkt aktuálně objednává a jak se cena v závislosti na počtu prodaných kusů snižuje. Pokud na daný produkt nespěcháte a jste hraví, tak toto je služba pro Vás.

Wish list aneb dárky od Vás pro Vás
Tato novinka Vás zajisté potěší. Ptají se Vás známí a rodina, co že byste si k narozeninám či jiné události přáli? Při brouzdání na stránkách MMM máte možnost si zboží, které Vás zaujme, přidat do tzv. Wish listu. Tento Wish list posléze máte možnost odeslat přes e-mail Vašim blízkým a usnadnit jim výběr dárku pro Vás.

Hlavní stránka MujMultiMarket

Z hlediska odvětví internetového nakupování je hlavním cílem MMM určovat další směr vývoje internetového nakupování nejen v ČR, ale i na Slovensku,v Polsku, Maďarsku a dalších zemích, kam zamýšlíme v nejbližší době expandovat.

Bonusový systém, kde se rozdávají peníze

Projekt Vychází z jednoduché myšlenky. Na spotřebním chování zákazníka vydělává zpravidla více majitel obchodu než nakupující konečný spotřebitel. Toto nepsané pravidlo můžete změnit - získáte „svůj vlastní obchod - Multimarket“.

Binární strom

Pokud se zaregistrujete, stáváte se majitelem svého „e-shopu“. Budete mít možnost komfortně a výhodně nakupovat a vést svůj vlastní obchod založený na doporučení a spotřebovávání.


Program v binárním systému marketingu automaticky registruje do Vaší struktury doporučených klientů všechny kontakty a posléze nakupující klienty. Z každého uskutečněného nákupu již zaregistrovaného klienta dostáváte určitý bonus, který se Vám jednou měsíčně připíše na Váš nákupní účet jako sleva na další nákup. V průběhu určité doby budete mít vytvořenou síť klientů, kteří pravidelně, stejně jako Vy, nakupují ve „svých“ obchodech. Na Vaše konto v Můj Multimarketu Vám budou naskakovat bonusy za doporučení kvalitních výrobků a služeb, které lidé každodenně potřebují. Dostanete „bonusy“ za doporučení, za jakýkoliv nový obrat, který pro nás vytvoříte. Váš dlouhodobý potencionální pasivní příjem bude velmi zajímavý.


Nevyhýbejte se změně svého nákupního chování a neignorujte velkou příležitost. O nic nepřijdete, můžete pouze získat. Uvidíte, že to funguje.

Binární strom s popisem

Jedinou podmínkou, aby se Vaše konto každý měsíc navyšovalo pasivním příjmem, je nakoupit měsíčně alespoň za 1.000,- Kč.


Pokud nakoupíte za méně než 1.000,- Kč v daném měsíci, nebude Vám aktuální bonus za tento měsíc připsán. O žádné jiné výhody však nepřicházíte. Nakupovat můžete dál a po splnění minimálního limitu 1.000 Kč v dalším měsíci Vám bude připsán bonus, na který máte v daném měsíci nárok.


Výši možného bonusu budete moci přímo sledovat po „Přihlášení v sekci - moje bonusy“.


Kalkulátor výhodnosti


Užitečnou pomůckou, která je do systému integrována je kalkulátor nazvaný Graf Vašich potencionálních měsíčních pasivních příjmů. Máte možnost zadat do tabulky počet klientů, kterým doporučíte registraci v systému. Celá kalkulace vychází z předpokladu průměrného zisku 10 % a z pravděpodobnosti, že se zaregistruje jen každý pátý Vámi oslovený klient (v reálu se tato čísla mohou lišit). Další údaj, který si můžete zadat, je měsíční průměrná útrata v našem nákupním centru (min. 1.000 Kč).

Kalkulátor výhodnosti

Zaregistruj se na MujMultiMarket